Vissza a Főoldalra
 

Hírek, változások
Mi is az a HKK?
Hogyan kezdjek játszani?
Megjelent kiegészítők
Teljes szabálykönyv
HKK Kódex
Sorsoló program
Őslich szabályok
HKK-t forgalmazó boltok
HKK klubok
Lapkereső (új)
Lapkereső (régi)
Új Nemzedék lapok
Tiltott és módosított lapok
Versenykiírások
Lezajlott versenyek
Mai versenyek
Profi pontok és versenyzők
Szintlépés
Hatalom Szövetsége
Hatalom Szövetsége tabella
Nemzeti bajnokság
Kiemelt vidéki versenyek
Versenyszabályok
Versenyszervezőknek
Chat, üzenõfal
Fórumok
Szavazások
HKK találkozó
Legendás cél
Toplisták
Pakliszerkesztő (új)
Pakliszerkesztő (régi)
Pakliszerkesztő (régi mobilos verzió)
Megosztások
Memóriajáték
Memóriajáték - Alfa
Kerátor Műhelye
HKK 20 Puzzle
HKK Puzzle
Beholder Labirintus
Mini-szójáték
HKK Blog
HKK Toborzás
HKK Védnöki Program
AK Archívum
Paklileírások
Írások, novellák
TF és ŐV könyvek
Letöltés
HKK Videók
Gyakori kérdések
Kérdezz-felelek
Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Alfa pakli - Mágusok március 16.
Alfa pakli - Druidák március 16.
Alfa pakli - Boszorkányok március 16.
A pillanat képe
Tolvajakció profi módra
(Túlélők Földje életkép)
Küldd el képeslapként!
Roxat tolvajcéhei tudják, kit küldjenek, ha profi rajtaütésre van szükség. A legjobbak verhetetlenek lopakodásban, orgyilkosságban, tolvajlásban. És pont ezeknek a tulajdonságok kell kiemelkedőknek lenniük ahhoz, hogy valakiből jó tolvaj válhasson.
Nézz szét a galériában!
Hétvégi verseny és Legendák Viadala
Legendák Viadala paklibeküldés
HKK Kódex változások
Hatalom Szövetsége - 54. félév végeredmény
Ajándéksorsolás április + márciusi eredményhirdetés

A lista folytatása...
Országjáró feladat 2022
Országjáró feladat 2020
Országjáró feladat 2019
Hatalom Kártyái verseny - 2024. május 4., 10 Minutes

A lista folytatása...
Versenyhirdető (1827)
Lapötletek (64955)
BEHOLDER bácsinak kérdések !!! (8131)
[HKK Piac] Eladó gyűjtemény (9481)
[HKK Piac] Régi lapok (1523)
Legendák Viadala (30)

További témák...
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 

Országjáró feladat 2023

A HKK Országjáró Feladat leírása itt található.
NévÁtvetteHelyszín, dátum
Almássy Benedek-Vác-2023-01-15
András Bence(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Szombathely-2023-04-08, Székesfehérvár-2023-04-16, Nyíregyháza-2023-05-06
Anka Márton-Vác-2023-01-29
Antal Martin-Szeged-2023-04-13
Antal Róbert-Szombathely-2023-01-07
Aradi Artemon(Átvette)Miskolc-2023-04-02, Nyíregyháza-2023-05-06, Eger-2023-05-28, Vác-2023-07-16, Debrecen-2023-07-23, Kecskemét-2023-11-18
Aradi Gábor(Átvette)Miskolc-2023-04-02, Nyíregyháza-2023-05-06, Eger-2023-05-28, Vác-2023-07-16, Debrecen-2023-07-23, Kecskemét-2023-11-18
Aradi Veronika(Átvette)Miskolc-2023-04-02, Nyíregyháza-2023-05-06, Eger-2023-05-28, Vác-2023-07-16, Debrecen-2023-08-18, Kecskemét-2023-11-18
Aranyi Ákos-Miskolc-2023-02-05, Nyíregyháza-2023-04-16, Debrecen-2023-07-23, Pécs-2023-07-28
Arató Zoltán-Székesfehérvár-2023-09-24
B. Varga Áron -Szeged-2023-02-02
Baki Dániel-Székesfehérvár-2023-04-16, Vác-2023-06-25
Bartók Tibor-Vác-2023-03-12
Bege Gábor-Nyíregyháza-2023-01-28, Debrecen-2023-04-15
Bege Miklós-Debrecen-2023-12-17
Benczik Attila-Debrecen-2023-02-26, Nyíregyháza-2023-12-09, Miskolc-2023-12-31
Benke Botond-Szombathely-2023-04-08
Benke Róbert-Szombathely-2023-01-07, Székesfehérvár-2023-07-02, Pécs-2023-07-28, Győr-2023-09-10
Berczi Balázs(Átvette)Debrecen-2023-01-15, Nyíregyháza-2023-01-28, Miskolc-2023-02-05, Szeged-2023-02-12, Vác-2023-04-30, Eger-2023-10-23, Kecskemét-2023-10-28
Berei Krisztián-Nyíregyháza-2023-01-28, Debrecen-2023-07-23
Bodnár Ádám-Szeged-2023-09-28
Bogdándy Dávid-Székesfehérvár-2023-08-05
Bogdándy Ádám -Székesfehérvár-2023-08-05
Bognár Bálint-Pécs-2023-06-18
Bogányi Trisztán-Vác-2023-04-30
Bohoczki Ferenc-Székesfehérvár-2023-04-16
Borbély Gergő-Debrecen-2023-01-15
Bori Jácint-Kecskemét-2023-09-23
Brandt Gergely-Pécs-2023-03-19, Kecskemét-2023-11-18
Budai-Tóth Bence-Székesfehérvár-2023-07-02
Busits Dávid-Miskolc-2023-04-02, Nyíregyháza-2023-05-06, Eger-2023-05-28, Vác-2023-07-16
Buzás Norbert-Vác-2023-01-15, Pécs-2023-07-28, Farmos-2023-08-13
Bálinth Kristóf-Szombathely-2023-04-08
Bánki Márton-Vác-2023-03-12
Bärnkopf Bálint-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-03-12, Nyíregyháza-2023-05-06, Székesfehérvár-2023-07-02, Pécs-2023-07-28
Béres Gergely-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-01-22
Bóka Álmos Balázs-Vác-2023-01-15
Bögös Dániel(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Nyíregyháza-2023-05-06, Eger-2023-05-28, Pécs-2023-07-28, Debrecen-2023-08-18, Miskolc-2023-11-26
Bús László Márton-Székesfehérvár-2023-04-16, Vác-2023-06-25
Csető Zsolt-Vác-2023-03-12
Csák Balázs-Nyíregyháza-2023-02-25, Debrecen-2023-10-22
Csák Botond-Szombathely-2023-02-25, Vác-2023-03-12, Székesfehérvár-2023-06-04
Csényi Dániel-Székesfehérvár-2023-04-16
Csík János-Kecskemét-2023-01-14, Szeged-2023-02-12, Vác-2023-03-12, Farmos-2023-08-13
Czirják Róbert Krisztián-Nyíregyháza-2023-01-28
Czirkos Dániel(Átvette)Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Székesfehérvár-2023-07-02, Pécs-2023-07-28, Farmos-2023-08-13, Eger-2023-10-23
Dani Benjámin-Farmos-2023-08-13
Dolák Viktor-Vác-2023-03-12
Dárday Gergely-Vác-2023-03-12, Farmos-2023-08-13, Székesfehérvár-2023-09-24
Dávid Norbert-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-04-23
Dóczi Roland-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-29
Dönczi Eszter-Szeged-2023-01-08, Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-03-12, Farmos-2023-08-13, Székesfehérvár-2023-09-24
Dönczi Krisztián(Átvette)Szeged-2023-01-08, Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-03-12, Székesfehérvár-2023-07-02, Pécs-2023-07-28, Farmos-2023-08-13
Egyed József-Pécs-2023-03-19
Erdei Dániel-Kecskemét-2023-03-19, Vác-2023-05-14, Farmos-2023-08-13, Szeged-2023-12-16
Erdei Kristóf-Vác-2023-07-23
Farkas Csaba 2.-Szombathely-2023-04-08
Farkas Fruzsina-Szombathely-2023-04-08
Farkas Tamás 2.-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-29, Szeged-2023-02-12, Nyíregyháza-2023-05-06, Debrecen-2023-08-18
Fehér Márton-Székesfehérvár-2023-09-24
Fekete Dániel-Pécs-2023-05-28
Fülöp Ádám-Debrecen-2023-07-23
Gergely Ferenc-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12
Gulyás Róbert-Kecskemét-2023-01-14, Szeged-2023-02-12, Pécs-2023-07-28
Györki Dávid-Kecskemét-2023-01-14, Szeged-2023-02-12, Vác-2023-02-26, Szombathely-2023-04-08, Nyíregyháza-2023-05-06
Gégény Ádám-Szeged-2023-01-19
Gönczi Gábor-Miskolc-2023-11-26
Hajdu Roland(Átvette)Szombathely-2023-04-08, Vác-2023-06-25, Székesfehérvár-2023-07-02, Pécs-2023-07-28, Győr-2023-09-10, Eger-2023-10-23
Halász-Szabó Kristóf-Kecskemét-2023-02-11
Hambalkó Bálint-Vác-2023-12-03, Miskolc-2023-12-31
Hartner Gergely-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-01-22
Hegedűs Béla-Kecskemét-2023-03-19
Hegedűs Márk-Vác-2023-01-15, Pécs-2023-07-29
Helembai Mihály-Vác-2023-01-29
Hibbey Levente-Kecskemét-2023-01-14, Szeged-2023-02-12, Vác-2023-03-12, Nyíregyháza-2023-05-06, Pécs-2023-07-28
Horváth Dávid-Szeged-2023-02-12, Vác-2023-03-12, Szombathely-2023-04-08
Horváth Zsolt-Vác-2023-01-15, Székesfehérvár-2023-04-16
Hundzsa Ferenc-Vác-2023-01-15, Pécs-2023-07-28, Székesfehérvár-2023-09-24
Hódossy Máté-Nyíregyháza-2023-03-11, Kecskemét-2023-04-29, Szeged-2023-06-24, Pécs-2023-07-28, Székesfehérvár-2023-09-24
Imre Dániel-Vác-2023-01-29
Imre Gyula-Vác-2023-01-29
Jakab Annabella -Eger-2023-05-28
Jakab Lajos-Farmos-2023-08-13
Jancsár János-Kecskemét-2023-01-14, Székesfehérvár-2023-08-05
Janecska Balázs-Szeged-2023-05-04
Jedenák Bence-Nyíregyháza-2023-07-30
Juhász Ferenc-Vác-2023-04-30, Szeged-2023-08-06
Kalugyer Roland-Vác-2023-01-15
Kecskés József-Kecskemét-2023-01-14
Kendi János-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-03-12, Nyíregyháza-2023-05-06, Pécs-2023-07-29
Kerekes Péter-Szeged-2023-01-08, Pécs-2023-02-26
Király Zsolt-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-02-26
Kiss Bence-Szombathely-2023-04-08, Székesfehérvár-2023-09-24
Kiss Bence 2.-Szombathely-2023-04-08
Kiss Csaba 2.-Miskolc-2023-02-05, Nyíregyháza-2023-05-06, Debrecen-2023-07-23
Kiss Ferenc 2.-Vác-2023-01-29
Kiss Gábor-Kecskemét-2023-12-09
Kiss Zsolt-Székesfehérvár-2023-09-24, Nyíregyháza-2023-09-30
Kobela István-Kecskemét-2023-01-14, Székesfehérvár-2023-08-05
Kocsis Iván-Vác-2023-01-15
Kocsis Ádám-Vác-2023-09-17
Kocza Tibor-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Székesfehérvár-2023-09-24
Kornyik Ákos-Vác-2023-07-23, Farmos-2023-08-13
Kovács Barnabás-Eger-2023-05-28
Kovács Máté 4.-Székesfehérvár-2023-08-05
Kovács Tamás 2.-Kecskemét-2023-01-14
Kovács Áron-Szombathely-2023-02-25
Kurunczi Dávid(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Székesfehérvár-2023-04-16, Pécs-2023-07-28, Farmos-2023-08-13
Kácsor Dávid-Vác-2023-03-12
Kántor Botond-Kecskemét-2023-07-22
Káré István-Vác-2023-02-26, Farmos-2023-08-13
Kékesi László-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Nyíregyháza-2023-05-06, Pécs-2023-07-29
Kósa Ferenc-Kecskemét-2023-06-18
Kósa Ferenc Bence-Kecskemét-2023-01-14
Kósa Kitti-Kecskemét-2023-08-12
Kósa Lara-Kecskemét-2023-06-18
Kósa László Ferenc-Kecskemét-2023-01-14
Kövér Attila(Átvette * 2)Kecskemét-2023-01-14, Szeged-2023-02-12, Vác-2023-02-26, Szombathely-2023-04-08, Nyíregyháza-2023-05-06, Debrecen-2023-05-28, Pécs-2023-07-29, Székesfehérvár-2023-08-05, Farmos-2023-08-13, Miskolc-2023-08-27, Eger-2023-10-23
Kőnig Vilmos-Vác-2023-04-30
Kőröm Attila-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-04-23
Laki István-Debrecen-2023-01-15, Nyíregyháza-2023-05-06
Lehoczky András-Miskolc-2023-12-31
Leitner István(Átvette)Vác-2023-01-29, Szeged-2023-02-12, Székesfehérvár-2023-04-16, Nyíregyháza-2023-05-06, Pécs-2023-07-28, Eger-2023-10-23, Ellend-2023-12-10
Magyar Attila 2.-Kecskemét-2023-01-14
Makó Gergely-Vác-2023-01-15, Székesfehérvár-2023-04-16, Pécs-2023-07-28
Malárcsik Gábor-Miskolc-2023-02-05, Debrecen-2023-10-22
Malárcsik-Boros Ivett-Miskolc-2023-02-05
Mayer Szilveszter-Kecskemét-2023-01-14
Mező Sándor-Farmos-2023-08-13
Mikulás Ádám-Vác-2023-01-15, Székesfehérvár-2023-04-16, Pécs-2023-07-29
Minyó András-Szeged-2023-01-05, Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-03-12, Pécs-2023-07-28
Molnár Ferenc-Vác-2023-01-29, Székesfehérvár-2023-04-16, Nyíregyháza-2023-05-06
Molnár Milán-Nyíregyháza-2023-02-25, Debrecen-2023-03-19, Miskolc-2023-04-02
Moschnitzka Ádám-Pécs-2023-07-28, Ellend-2023-12-10
Mészáros Gábor-Vác-2023-01-15
Mézes Zsolt-Kecskemét-2023-12-09
Nagy Bence 2.-Debrecen-2023-01-15, Nyíregyháza-2023-01-28, Miskolc-2023-04-02
Nagy Dániel 4.-Vác-2023-01-15, Székesfehérvár-2023-04-16, Pécs-2023-07-28
Nagy Viktor 3.-Debrecen-2023-01-15, Miskolc-2023-04-02, Nyíregyháza-2023-07-30, Eger-2023-10-23
Niklai Bálint-Szombathely-2023-01-07
Novák Balázs János(Átvette)Vác-2023-01-29, Szeged-2023-02-12, Szombathely-2023-04-08, Pécs-2023-07-28, Győr-2023-09-10, Székesfehérvár-2023-09-24, Eger-2023-10-23, Ellend-2023-12-10
Nováki Samu-Vác-2023-04-30
Négyesi Dénes-Miskolc-2023-12-31
Németh Kristóf-Szombathely-2023-02-25
Ohr Bertold-Szombathely-2023-01-07
Ország Gergő-Vác-2023-01-15
Oszlánszki Tamás-Nyíregyháza-2023-01-28, Debrecen-2023-03-19, Miskolc-2023-04-02
Panyik Zoltán-Vác-2023-03-12, Székesfehérvár-2023-09-24
Panák Csaba-Szombathely-2023-01-07, Székesfehérvár-2023-06-04, Pécs-2023-07-29, Győr-2023-09-10
Papp Gábor 3.-Kecskemét-2023-09-23
Peczár Norbert-Eger-2023-05-28
Pintér Tamás 2.-Debrecen-2023-07-23, Miskolc-2023-11-26
Pogácsás Norbert-Nyíregyháza-2023-01-28, Debrecen-2023-05-28, Miskolc-2023-12-31
Poroszkai László(Átvette)Miskolc-2023-02-05, Nyíregyháza-2023-04-16, Vác-2023-07-16, Pécs-2023-07-28, Debrecen-2023-08-18, Eger-2023-10-23
Pácser Richárd-Szombathely-2023-01-07
Rapi Ferenc-Debrecen-2023-07-23
Rapi Ferenc Kadocsa-Debrecen-2023-07-23
Rácz Bernadett-Nyíregyháza-2023-11-11
Rácz Dávid-Nyíregyháza-2023-02-25, Miskolc-2023-04-02, Debrecen-2023-04-15
Sallai Gábor(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Nyíregyháza-2023-05-06, Debrecen-2023-05-28, Pécs-2023-07-28, Farmos-2023-08-13, Székesfehérvár-2023-09-24, Eger-2023-10-23, Miskolc-2023-11-26
Schreindorfer Károly-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-02-26
Schróth Dániel-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-03-19
Siket Dániel-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-29, Szeged-2023-02-12
Simon Patrik-Székesfehérvár-2023-09-24
Simon Richárd(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Székesfehérvár-2023-06-04, Pécs-2023-07-28, Ellend-2023-12-10
Somogyi Gábor-Kecskemét-2023-03-19
Sors Tamás(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Szombathely-2023-04-08, Székesfehérvár-2023-04-16, Pécs-2023-07-28, Eger-2023-10-23
Stverteczky Dávid-Vác-2023-01-15
Szabó András(Átvette)Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-01-22, Szombathely-2023-04-08, Vác-2023-07-23, Farmos-2023-08-13, Debrecen-2023-08-18
Szabó Attila-Pécs-2023-06-18
Szabó Dávid Ferenc-Szeged-2023-01-08
Szabó Milán-Vác-2023-04-30
Szabó Máté-Szeged-2023-01-05, Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-03-12, Székesfehérvár-2023-07-02
Szabó Nil-Kecskemét-2023-01-14
Szabó Péter 2.-Vác-2023-01-15
Szabó Richárd-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-01-22
Szabó Zsolt-Vác-2023-04-30
Szalai Dávid-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-02-26, Székesfehérvár-2023-04-16, Nyíregyháza-2023-05-06, Pécs-2023-07-29
Szalai Lajos-Szombathely-2023-02-25
Szarvas Attila-Farmos-2023-08-13
Szeles László-Kecskemét-2023-12-09
Szente Szilárd-Szeged-2023-05-04
Szigeti Gábor-Nyíregyháza-2023-04-16, Debrecen-2023-07-23
Sziklai Krisztián-Vác-2023-04-30
Szilágyi Csaba(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Szeged-2023-02-12, Vác-2023-07-16, Pécs-2023-07-28, Debrecen-2023-08-18, Székesfehérvár-2023-09-24
Szilágyi István 2.-Kecskemét-2023-03-19, Nyíregyháza-2023-05-06, Vác-2023-05-14, Farmos-2023-08-13, Szeged-2023-12-16
Szilágyi Levente-Vác-2023-03-12, Nyíregyháza-2023-05-06
Szirbusz Mihály-Vác-2023-03-12
Szlifka Balázs-Miskolc-2023-02-05, Nyíregyháza-2023-05-06, Debrecen-2023-07-23
Szolcsánszki Balázs-Vác-2023-03-12
Szombathy Dániel-Vác-2023-07-16
Szádvári László-Szeged-2023-01-05, Kecskemét-2023-01-14, Székesfehérvár-2023-09-24
Szántó Roland-Szombathely-2023-04-08, Vác-2023-04-30, Nyíregyháza-2023-05-06
Székely Szilárd-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-01-22
Sára Norbert-Székesfehérvár-2023-04-16
Sárkány Olivér-Szombathely-2023-01-07
Süveg László-Székesfehérvár-2023-09-24
Tihor Miklós-Kecskemét-2023-01-14
Tisza Ákos-Vác-2023-04-30
Torzsa Sándor-Kecskemét-2023-12-09
Tuza Kristóf-Székesfehérvár-2023-04-16, Vác-2023-07-16
Tóth István 2.-Kecskemét-2023-01-14
Tóth János-Debrecen-2023-01-15, Nyíregyháza-2023-05-06
Tóth Árpád-Szeged-2023-01-12, Kecskemét-2023-07-22
Tóthné Hella Zsaklin-Debrecen-2023-01-15
Ungi Róbert-Kecskemét-2023-09-23
Vakarcs Fanni-Vác-2023-01-29, Szeged-2023-09-07
Vakarcs József-Vác-2023-01-29
Varga István-Vác-2023-01-15, Farmos-2023-08-13
Varga István 2.-Szeged-2023-01-05, Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-04-30, Székesfehérvár-2023-07-02, Pécs-2023-07-28
Varga János-Szeged-2023-01-19
Varga Krisztián 2.(Átvette)Debrecen-2023-01-15, Nyíregyháza-2023-01-28, Miskolc-2023-02-05, Szeged-2023-02-12, Vác-2023-07-16, Pécs-2023-07-28, Székesfehérvár-2023-09-24, Eger-2023-10-23
Vasvári István-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-01-22
Vincze Győző-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-29, Székesfehérvár-2023-04-16, Pécs-2023-07-28, Eger-2023-10-23
Vogel Patrik(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Szombathely-2023-04-08, Székesfehérvár-2023-04-16, Nyíregyháza-2023-05-06, Pécs-2023-07-28, Győr-2023-09-10
Várnai Péter(Átvette)Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Szombathely-2023-04-08, Székesfehérvár-2023-04-16, Farmos-2023-08-13
Véber Richárd-Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-01-22
Vörös Valentin-Szombathely-2023-01-07, Székesfehérvár-2023-06-04, Vác-2023-10-15
Weisz Márk-Kecskemét-2023-01-14
Zdenyák Dávid-Pécs-2023-01-22, Ellend-2023-02-11
Ádám Levente-Kecskemét-2023-01-14, Vác-2023-01-15, Szeged-2023-02-12, Székesfehérvár-2023-04-16, Nyíregyháza-2023-05-06
Ádámszki Ádám -Ellend-2023-01-15, Pécs-2023-04-23

Létrehozás: 2019. február 20. 13:19:32
Utolsó frissítés: 2024. április 15. 02:28:28
Nyomtatási forma


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2024
E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.