"A hatalmas, vérvörös színű teremtmény nem véletlenül kapta a nevét. Teste minden porcikája alvadt vérből van gyúrva, mélyen átjárja a mágia. A gólem minden ütése halálos, és nagyon, nagyon nehéz legyőzni." - részlet az Encyclopedia Fantasiából
Szerkesztőség: honlap@beholder.hu Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci) Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5) Ha hibát találsz a honlapon: Írj nekünk!
Ha még egyáltalán nem hallottál, vagy nem tudsz eleget a hírről, melyről fórumozóink ebben a témában beszélgetnek, akkor kattints ide a bővebb felvilágosításért.
A szerencse szerepe 1995 ota folyamatosan novekszik, a jatek pedig gyorsul
A szerencse szerepe mar siman 200%-on tul van, 1 parti pedig altalaban 3 perc alatt er veget*
A Beholderes versenyeken 4 db UR-t osztunk nyeremenykent, mas versenyekre a Beholder altal adott versenytamogatas (a paklik mellett) 1 db UR. Fuggetlenul attol, hogy paros, sima, vagy csapatverseny van.
Termeszetesen a verseny szervezoje tetszoleges szamu UR-rel es/vagy paklival egeszitheti ezt ki.
Sajnos (mindenki szerint) illetve szerencsére (szerintünk) a játék most annyira csiki-csuki kő-papír-olló jellegű paklikkal van tele, hogy a szerencse szerepe nagyon megnövekedett.
Tény, hogy szerencsésen ellavíroztunk a nagy mumusok között, és egyébként is dupla-szívlapáttal osztotta a szerencsét Fortuna nekünk szombaton. Ettől függetlenül természetesen jól esett, hogy sikerült behúzni, és még egyszer megköszönném minden ellenfelünknek a játékot, és mindenkinek a gratulációkat.
Gratulálok a nyertes párosnak!
Nem tudom hogy János és Feri nyertek-e már Behos versenyt ,de már kijárt mindkettőtöknek!Szép volt.......
És persze nagy grat az amatőr győzteseknek is!