Vissza a Főoldalra
 
  • Játékok
    • ?m=tf
    • http://argumcity.beholder.hu
    • ?m=ov
    • http://www.vegzetur.hu
    • http://www.magiamesterei.hu
    • http://www.kalandokfoldje.hu
    • ?m=sarkany&in=sarkany.php
    • https://www.hkk.hu/hirek/hkk
    • ?m=alomfogo
    • ?m=kgk
    • ?m=puzzle&in=puzzle.php
  • Könyvesbolt
    • https://webbolt.hkk.hu/webbolt
    • https://webbolt.hkk.hu/webbolt/beholder_konyvek
    • https://webbolt.hkk.hu/webbolt/kartyak
    • https://webbolt.hkk.hu/cimkek/magazin
    • https://webbolt.hkk.hu/webbolt/jatekkiegeszitok
  • Olvasnivaló
    • ?m=bolt&in=cikk.php&category=all&tipus=5
    • ?m=ak
    • ?m=sr
    • ?m=bt
    • ?in=cikk.php&category=all&tipus=1
    • ?m=bolt&cikk=4467
    • ?m=bolt&cikk=4468
  • Egyéb
    • ?in=forum.php
    • ?in=galeria.php
    • ?in=letoltes.php
    • ?in=beallitasok.php
    • ?in=szlainf.php
  • Beholder Kft.
    • ?cikk=26
    • ?cikk=28
    • ?cikk=29
    • ?cikk=4477
Webbolt
 
Keresés a cikkeinkben

 
Hírlevél
Feliratkozás Hírleveleinkre!
 
 
Adatvédelmi Tájékoztató
 
 
Ország Boltja helyezéseink
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
 
Ingyen játék!
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
 
Kártyaújdonságok
Nézz be kártyaboltunkba!
Alfa pakli - Őslények március 22.
Alfa pakli – Víziszörnyek március 22.
Pont pack menü VII. február 7.
Pont pack menü VI. február 7.
Pont pack menü V. február 7.
Pont pack menü IV. február 7.
Pont pack menü III. február 7.
Pont pack menü II. február 7.
Pont pack menü I. február 7.
Pont pack menü VIII. február 6.
 
A pillanat képe
Mit rejt a köd?
(Ősök Városa)
Küldd el képeslapként!
"A csarnok közepén fehéren örvénylő ködöt látsz. Lassan lépkedsz felé. Érzed, hogy ez nem lehet más, mint az Ősök Központi Csarnoka! Ahogy egész közel érsz, látod, hogy a ködben figurák szellemalakjai örvénylenek. A kobudera nevű torzszülöttekre hasonlítanak, de sokkal magasabbak, és nemes a tekintetük! Hosszú karmaik vannak, és testüket szőrzet borítja. Miféle teremtmények ezek?" - részlet egy kalandból
Nézz szét a galériában!
 
Legfrissebb hírek
HKK verseny április 12-én
L. Alanori Mini Olimpia
Ajándéksorsolás április + márciusi eredményhirdetés
Legendák Viadala - 2025. bejutók
Hatalom Szövetsége - 56. félév végeredmény

A lista folytatása...
 
Módosult cikkek
Hatalom Kártyái - Gyakori Kérdések - Semmi
Hatalom Kártyái - Gyakori Kérdések - forrásra immunis
Túlélők Földje - Közös Tudatok listája
Aukciós statisztika

A lista folytatása...
 
Fórumok
HKK kérdés? (47418)
Előrendelhető a két legújabb HKK Alfa Pakli! (14)
Legendák Viadala - 2025. bejutók (2)
Lapötletek (65119)
Legendás cél: 1000 lap (34)
Tron'dar nerf (10)

További témák...
 
Képeslapkedvencek
Tegnap leggyakoribbak:
A bajnokság döntősei
A dobogósok
A Nemzeti Bajnok
Az ezüstérmes
A Nemzeti Bajnok akció közben.
3. nap

Utoljára ezt küldték:

Küldj te is képeslapot!
 
Hirdetések
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
 
Impresszum
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 
 
Fórum - Miért ne kezdj el játszani a SÖ-vel? (Sárkányölő: Sárkányölő - Egyéb) 
     

 Új hozzászólás 
 Növekvő sorrendben 
 | 1 |
Nézet:
 
15. galdius2007.11.29. 20:30
 
 
én egész nap ilyenekkel játszok... a neten egész sok karakterem van minden féle hülye játékban... szerintem marha jó, habár sokértelme nincs... szal akinek nincs ideje, az ne játszon...
de ha az ember egyszer rákkattant...

játszátok még ezt: http://s2.gladiatus.hu/game/c.php?uid=43683

 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
14. Zsombcu (előzmény: Ninja 9.)2007.11.02. 09:30
 
 
Figyelj!Én nem SÖ-zök,nem ÖV-zek,nem TF-ezek,és nem is HKK-zok!De azt még én is megtudom állapítani,hogy az "öregek" miért nem tiltakoztak itt:Azért,mert azt akarják,hogy az egész topic lesüllyedjen!!
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
13. Lámpás2007.10.31. 23:14
 
 
Azt hiszem, hogy aki kicsit is szereti a fantasy világát az minden ilyen jellegű és hasonló játékot szeret. Nekem tetszik és kész.
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
12. Dani8502007.08.29. 16:42
 
 
Ja és ha unatkozol játsz újra! Még egy plusz topic!
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
11. Dani850 (előzmény: Ninja 1.)2007.08.29. 16:37
 
 
Ez tök jó játék! És szerintem a készítői jól megcsinálták! Végre van egy játék a beholder.hun ami nem fizetős. Ez a topic már bocs de értelmetlen!
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
10. sarge1991 (előzmény: Ninja 9.)2007.05.14. 09:27
 
 
Hallod, ha nem fekszik a játék nem kell vele jáccani. enyi. Ez nem a wow h külön oldalak kellenek a leszokásáról vagy ilyesmi. Kezdj újjat ha unod az agyadat.
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
9. Ninja (előzmény: Wolfdream 8.)2007.05.14. 07:48
 
 
Az 1. és 2. évben még nekem is érdekes volt ,csak amióta a Beho nem foglalkozik a "nagyokkal" azóta nem tetszik nekem!!!Érdekes csak azok nem értik miről írtam akik nem régen kezdtek el játszani,a nagy"öregek"-ből senki se tiltakozik ez ellen a topic ellen , lehet azt kellett volna címnek adni :Sok energiát ne fektess a játékba..........de majd legközelebb
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
8. Wolfdream (előzmény: Ninja 1.)2007.05.13. 19:55
 
 
Ez egy vicc. Attól,hogy neked nincs semmi izgalmas benne,én pl jól elszórakozok,amikor idétlen nevű szörnyeket gyilkolászok hűvös halomba.
(oszloposlábú lépegető,animált zombi mamut...)
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
7. HunSlayer (előzmény: Kiado 6.)2007.05.13. 15:24
 
 
fölösleges ez a téma
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
6. Kiado2007.05.08. 13:15
 
 
Ha már elértem a 102. szintet, nem ezért játszogattam ennyit, hogy töröljek
Bár sok élvezetet nem okoz, de az a napi 5 perc, amit foglalkozom vele, nem sok idő.
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
5. DXXX (előzmény: Ninja 1.)2007.05.07. 20:13
 
 
minek egy felesleges fórum?
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
4. raimhol (előzmény: Ninja 1.)2007.05.07. 19:00
 
 
a válaszom hogy miért ne kezdj el játszani a sárkányölővel az hogy ha nem élvezed akkor nincs értelme,de én élvezem és ha te meg nem akkor ne rontsd a fórumot!
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
3. raimhol (előzmény: Ninja 1.)2007.05.07. 18:51
 
 
szerintem nincs értelme ennek a fórumodnak mert ha nem tetsztik a játék akkor nincs értelme itt lenned!Ha meg igen akkor ne csinálj sárkányölő elleni fórumot!!!!és az embereknél van egy olyan szó hogy etiket vagy illedselmesség nem tudom ismered-e?!!!!!!!!!
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
2. Azraeel2007.04.26. 19:38
 
 
Érdekes látásmóddal rendelkezel, gratulálok hozzá. Azt nem értem, hogy ha te úgy érzed, hogy feleslegesen pazarlod az időd a játékkal, miért azokat akarod lebeszélni, akik még évekig eljátszhatnak a játékkal anélkül, hogy a százxedik szinten beleunnának, ahelyett, hogy keresnél magadnak olyan elfoglaltságot, ami számodra jobban megfelel. Én is ki kihagyok kisebb, nagyobb időt, de ha ahhoz támad kedvem, idejövök, és eljátszom pár csp-t. Nem azért, hogy megváltsam a világot, egyszerüen csak a játék kedvéért, ami nekem nem kidobott idő, hanem kikapcsolódás. Ez egy ingyenes játék, egyszerü kis valami, nem tudom milyen csodát vársz. Igy is van százsok szint, holott 50-et terveztek be előre. Ahhoz meg aztán pláne semmi köze egyetlen új játékosnak sem, hogy a 100-as szint felett neked nincs izgalom a játékban. Gondolom én, van a fejlesztői gárdának elérhetősége, nekik írj panaszos levelet, hogy szeretnél fejlesztéseket. Lehet, hogy elküldenek ide-oda, lehet választ sem kapsz, de ne az újonnan idetévedők játékát akard elvenni, mert neked már nincs. Ez a nagyság átka. Indíts új karaktert, és újabb évekig töltheted vele az idődet. Szerintem.
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 
1. Ninja2007.04.26. 19:01
 
 
Ezt a topicok azért nyitottam hogy a kezdő játékosok lássák hogy ez a játék halálra van itélve ! és a szülei (Beho) mérgezi.Rengetegen vagyunk akik 2-3 évet adtak életükből ennek a játéknak és szerettek ezzel játszani és sajnálják hogy feleslegesen pocsékolták el szabadidejüket. a régiek közül rengetegen töröltek vagy törölni fognak vagy csak vegetálnak..........be kell látni hogy VÉGE
 
 Válasz erre 
 Privát válasz 
 
  
 | 1 |
Nézet:

A társalgás szabályai | A legaktívabb fórumok és fórumozók | Moderátori tevékenységek


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2025
E-mail: beholder@beholder.hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.
A fórumban történő hozzászólások valóságtartalmáért, minőségéért semmilyen felelősséget nem vállalunk.