Vissza a Főoldalra

Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Küldd el képeslapként!
A csatamechek egy ember által irányított harci egységek, a legfélelmetesebb fegyverek a Battletech világában.

Országjáró feladat 2020

Hétvégi verseny és Legendák Viadala (22)

Nézet:
Nem jön senki máj. 20-án a dungeonbe hagyományos versenyre?

Kösz.
De nem júni 26.?
Na mindegy, én úgysem tudok elmenni, mert egy kicsit messze lakok. Pedig a frissen bontott paklis verseny a legjobb.

hát az új kieg bemutató versenye
jún12
múltidéző asszem a kieg neve.....
a lényeg az hogy kapsz 3csomagot és abből épits paklit......

Ja, bocs a versenyt tudom mikor lesz. Ki avn írva a kiírásokban. De milyen paklit bontanak?

Milyen új kigészítő lesz Júniusban???
Mikor lesz a verseny???

Nem azt mondtam hogy nem játszanak lányok...
Hanem azt mondtam hogy nagyon kevés lány játszik Hkk-t
Amúgy én csak örülök, hogy lányok is jáccanak....
Te is a Júniusi új kiedg bemutató versenyére készülsz?

Frissen bontott paklik versenyére, mert úgy gondoltam, ott azért több esélyem lehet Én fiús vagyok) azaz nagyon szeretem a sok fiú társaságát 3

... versenyről azt aki húzta az időt,de ezt sajnos nem lehet általában bizonyítani.

Nem.
Csak figyelmezteti a játékost és utánna mellé áll és figyeli a játékot.Hát elméletileg így kellene lennie.Az időhúzás egy nagy f***ság és megérdemelné,hogy kizárják a versenyről.

Hódmezővásárhelyi.

idohuzas ellen mit lehet csinalni..??? biro kizarhatja ezert nem.??

Ki jön Május 8-án a Dungeoni HKK versenyreK?

általában 1versenyen 1lány van ez valahogy "fiús" játék
amúgy milyen versenyre készülsz?

hovavalósi vagy

Meggyőztetek Most készülök az 1. versenyemre. Télleg, vannak ott lányok?

Sziasztok lennne kérdésem , a Dungeonba lesz egy verseny , január 10.-én de azt nme tom hogy kb. hánykor kezdődik , PLZ help me

Az elején mindenki csalt, sokan még most is ezt teszik. Ez nem is nagyon zavar, legfeljebb jókat röhögök a szerencsétleneken. Az sokkal idegesítőbb, ha egy verseny azon úszik el, hogy egy ratyi, lamer ember húzza az időt, és még annyi korrektség sincs benne, hogy ha fosul áll, feladja! Én általában legalább ezt megteszem... De sebaj, ez legyen az életben a legnagyobb örömük...

Az elso versenyre meg csak cserelgetni mentem el. A masodikon mar reszt is vettem (ekkor mar kb. 2 honapja kartyaztam), a harmadik versenyt mar meg is nyertem (igaz igy utolag patkany-profi versenystilussal, es barati tamogatassal(cheat)). Szanom-banom, de akkoriban ilyen idok jartak. Tudom Dark, ez nem kifogas. Kopjetek le!

Egyebkent a ket verseny kozott a paklimon annyit valtoztattam csak (joforman), hogy kicsereltem a tuskecsapda+karocsapda+csapdakeszites szakertelem kombot nyilcsapdara es Hebrencscsapdara .

Mennyiért lehet venni ritka lapokat versenyen

Nem tudja vki Miskolcon sokan járnak-e versenyre?
Az amatőrök nagyon amatőrök?

Az első versenyemen 7-ből 3-t nyertem, a másodikon már 6-t, és 4. lettem, a harmadikon 6/6-ot és nyertem... Ez volt a '95-'96-os tél... De napi 6-7 órát zsugáztam és cserélgettem.

Az első versenyemen 6-ból 2-őt nyertem. Az ezt követő néhány tucaton kb. hasonló sikerrel szerepeltem. Ma már könnyebb felfejlődni, főleg, ha találsz egy profit aki támogat. Nemcsak lapokkal, hanem pakliösszeállítással, játéktechnikai tanácsokkal. Profikkal a versenyeken találkozhatsz, ezért érdemes versenyre járni, meg azért, hogy cserélgess, lapokat vegyél a bolti ár töredékéért, megismerkedj más játékosokkal, tapasztalatokat szerezz és nem utolsó sorban a HKK versenyek utánozhatatlan "underground" feelingje miatt.
Minden "otthoni" játékost, kártyás baráti társaságot buzdítok versenyre járásra, ha egy picit is komolyabban érdekli a HKK!

Mindenesetre én rendszeresen járok versenyekre. MIndig, amikor a dél-alföldön van verseny, én ott vagyok.

Azóta már észrevettem.

Látom nem néztetek körül, a moderálási szabályzatban a moderátorok neve is meg van említve.
Ez egyébként egy automatikusan nyílt topik a szavazáshoz, és az első hozzászólásig semmi baj nem is volt vele.

ezt én is szeretném tudni

télleg, van moderátor?

Na, az ilyeneket KELL kitörölnie a moderátornak!!!

köszönjük, hogy új topicjával emeli a színvonalat.

Kéne olyan pont a versenyes szavazásban, hogy nem megyek mert nincs esélyem, bár nekem nem csak a győzelem a fontos!

Nézet:
Hírek, változások | Kérdések | Csere-bere | Stratégiák | Versenyek | Lapötletek | Szavazások | Egyéb

A társalgás szabályai | A legaktívabb fórumok és fórumozók | Moderátori tevékenységek

Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató